Info - Curse

16. ledna 2011 v 3:37 | Elle

Curse

Překlad: Prokletí
Citát: Hledat můžeme celý život a nikdy to nenalézt. Ale když hledat přestaneme, tak to nalezneme.

Velká láska myslíš si,
ale to teprve uvidíš.
Jak den zčerná vybereš si
a polibkem zaplatíš.
Až jednou objeví se bojovník
s tetováním draka,
ten pravý pro tebe společník.
Kledbu polibkem zruší
a navždy tě vysvobodí.

Rok 1957 byl velice špatný pro osmnáctiletou Grace Ivy Darkness. Rok ve kterém se jí změnil život a to díky kletbě, kterou nad ní pronesla čarodejnice. Grace si sice myslí, že to čarodejnice udělala schválně a možná udělala, ale co když ne? Co když měla nějaký velice vážný důvod a ne jen tak z rozmaru.
Prokletí, které na sobě nosí, zahrunuje každou noc polibkem smrti uspat na věky věků pět lidí. Když to neudělá zemře místo těchto lidí někdo jiný. Někdo koho má ráda nebo jen zná. Proto se lidem vyhýbá, jak jen to jde a né jen kvůli své nesmrtelnosti.
Už dávno přestala hledat toho bojovníka, který by jí zbavil kletby a čarodějnici a jejího syna také. Nezbylo jí nic. Ve dne studuje už po několikáté vysokou školu a pracuje v jedné zapadlé restauraci jako servírka. A v noci polibkem zabíjí pět lidí. Přesnější označení pro její osobu je smrt na čtvrt úvazku nejspíš. Ale co by se stalo, kdyby našla konečně to co hledá, možná i víc než to? Více v prologu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"