Instructions for the destruction of life - 1.kapitola

13. prosince 2010 v 21:43 | Elle & Luciy
Art - Instructions for the destruction of life
 Pro začátek začínáme s něčím krátkým. Další kapitoli už budou ale delší :)

Na dnešek jsem se do školy tak strašně těšila, že jsem vstala o hodinu dřív. Dnes totiž dělám před celou školou rozhovor do školních novin. Oblékla jsem si své nejoblíbenější tričko, kraťasy a pár doplňků. Mé dlouhé hnědé vlasy jsem nechala rozpuštěné a kulmou jsem je trochu zvlnila. Nasedla jsem do svého nového auta, což je mimochodem mini cooper v červené barvě a se sundavatelnou střechou. Díky mé skvělé náladě a vstávání o hodinu dříve jsem měla ještě nějaký čas, a tak jsem se stavila v mém oblíbeném Starbucks na kafe. Uvnitř kavárny už seděla má nejlepší kámoška Marisa spolu s mým klukem a čekali na mě, aby mi popřáli hodně štěstí. Hned jak mě Brian uviděl šel ke mně, objal mě a políbil. Chvíli jsme tam ještě jen tak seděli, ale pak už byl konečně čas jít do školy. Marisa se mě zeptala, jestli jí můžu svést. Auto jsem zaparkovala na obvyklé místo vyhrazené přímo pro mě. Při vystupování z auta se ke mně nahrnuli skoro všichni ze školy, aby mi popřáli hodně štěstí...


Ráno jsem se probudila s velkou kocovinou. Skoro nic jsem si ze včerejšího večera nepamatovala. Jen to, že jsme po rozhovoru do novin šli k Brianovi na večírek. Pak už se jen pilo, pilo a pilo...a najednou velký okno. Sbalila jsem si věci a jela do školy. Velkým překvapením pro mě bylo, že mé vyhrazené parkovací místo bylo obsazené. Zaparkovala jsem na volné místo opodál a šla za Marisou, která právě vcházela do školy.
"Mariso, počkej na mě!" zavolala jsem na ni. Ona se však ani neotočila a bez jakékoliv reakce pokračovala dál. Rychlým tempem jsem se za ní rozběhla a dohnala ji.
"Ty se semnou nebavíš? Stalo se něco?" ptala jsem se nechápavě.
"Ty se ještě ptáš?" odpověděla otázkou.
"No… ano. Vůbec nechápu, proč se semnou nebavíš." nechápala jsem.
"Ne? Tak se koukni." A vrazila mi do ruky její mobil. Bylo na něm nějaké video, a tak jsem zmáčkla play, celá zvědavá, co tak hrozného zavinilo, že se ke mně má nejlepší kamarádka chová tak hnusně.
Na videu jsem byla já, jak sedím na sedačce a leju do sebe jednu skleničku za druhou. Jelikož to byl Brianův večírek, kde pijí všichni, nebylo na tom nic neobvyklého, tak jsem koukala na video dál. Najednou kamera zaměřila můj obličej a já začala něco říkat, a protože jsem tomu moc nerozuměla, tak jsem zvýšila o něco hlasitost a posunula video kousek zpět.
"Nenávidím tuhle školu! Všichni mi lezou na nervy tím, jak mi pořád lezou do zadku!" Při těch slovech ve mně hnula žluč, když jsem uslyšela, jak něco takového říkám.
"To ale není zdaleka vše," řekla, dopila skleničku vodky a nalila si další.
"Moje nejlepší kamarádka nejspíš spí s mým klukem, který se nemá zdaleka čím chlubit. Má ho tak malýho, že by jste ho museli hledat lupou," nadechla se a pokračovala dál.
"Navíc, všechny roztleskávačky tady stojí za prt. Když se účastnili soutěže, můžou být rádi, že obsadili aspoň poslední místo. Jsou všechny prostě bez talentu..." Dál jsem se na to koukat nemohla a rychle jsem zmáčkla stop. V hlavě mi zněla jenom jedna věta - A sakra. Nesměle se kouknu na kamarádčinu, no po tomhle videu nejspíš bývalou kamrádčinu naštvanou tvář. Ne, že bych byla jasnovidka, nebo měla nějaké telepatické schopnosti, ale už teď vím, že tohle nedopadne dobře.

2.kapitola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Awi Awi | Web | 23. prosince 2010 v 16:22 | Reagovat

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"