Prosinec 2010

Instructions for the destruction of life - 1.kapitola

13. prosince 2010 v 21:43 | Elle & Luciy
Art - Instructions for the destruction of life
 Pro začátek začínáme s něčím krátkým. Další kapitoli už budou ale delší :)

Na dnešek jsem se do školy tak strašně těšila, že jsem vstala o hodinu dřív. Dnes totiž dělám před celou školou rozhovor do školních novin. Oblékla jsem si své nejoblíbenější tričko, kraťasy a pár doplňků. Mé dlouhé hnědé vlasy jsem nechala rozpuštěné a kulmou jsem je trochu zvlnila. Nasedla jsem do svého nového auta, což je mimochodem mini cooper v červené barvě a se sundavatelnou střechou. Díky mé skvělé náladě a vstávání o hodinu dříve jsem měla ještě nějaký čas, a tak jsem se stavila v mém oblíbeném Starbucks na kafe. Uvnitř kavárny už seděla má nejlepší kámoška Marisa spolu s mým klukem a čekali na mě, aby mi popřáli hodně štěstí. Hned jak mě Brian uviděl šel ke mně, objal mě a políbil. Chvíli jsme tam ještě jen tak seděli, ale pak už byl konečně čas jít do školy. Marisa se mě zeptala, jestli jí můžu svést. Auto jsem zaparkovala na obvyklé místo vyhrazené přímo pro mě. Při vystupování z auta se ke mně nahrnuli skoro všichni ze školy, aby mi popřáli hodně štěstí...

Nový layout :))

6. prosince 2010 v 17:39 News

Tak nějak jsem dostala náladu, udělat tu něco nového a koukejte, co z toho vzešlo :))!!
Musím říct, že po dlouhé době se mi zase nějaký lay líbí :D.
Není to nic zimního. Tento lay má jednoduše vyjádřit dobrou náladu.
Snad se lidem, co se tu jednou za čas objeví bude líbit a než odejdou nechají tu také nějaký koment, ať nejsme s Luciy jediní. :))


A dvě písničky na zpříjemnění dne!


I know who killed me - 6. kapitola

4. prosince 2010 v 18:54 | Elle
Art - I Know Who Killed Me
"Jsem lovec odměn." řekl mi Nate.
"Já vím, rozdělujete se na světlé a temné. Ty jsi jeden ze světlích." potvrdila jsem jeho slova.
"Asi bych se měl přestat tolik divit tomu, že o nás tolik víš. Uděláme to jednodušeji. Řekni mi, co o nás víš a já ti povím, co nevíš." nabídl a přitom se na mě nádherně usmál. Usměv jak vytržený z nějakého katalogu modelů a modelek. Prostě byl neodolatelný.

I know who killed me - 5.kapitola

3. prosince 2010 v 17:34 | Elle
Art - I Know Who Killed Me
Probudila jsem se a zpozorovala, že sedím na židli a mám své nohy připoutané k nohám židle a ruce svázané k sobě zezadu za opěrátkem.
Byla jsem nejspíš v jídelně. Matně si ji vybavuju ve svých vzpomínkách nebo spíše v Amandiných.
Místnost byla zahalena tmou. Světlo prosvítalo jen trochu zpod závěsů, kterými byla zatažena okna, aby ze silnice nebylo dovnitř vidět.
Naproti mě byly pootevřené dveře do kuchyně. Za nimi se párkrát něco mihlo.
Asi člověk, který mě přivázal k židly, napadlo mě.
Někdo najednou pootevřel dveře a chtěl vejít. Hned jsem zavřela oči, aby si myslel, že jsem stále mimo. Ani jsem se nepohnula, čekala jsem až vejde do jídelny.
Když jsem se pořádně zaposlouchala, uslyšela jsem dva lidi.
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"