The Kingdom of the Elements - Prolog

21. listopadu 2010 v 11:23 | Elle
Art - The Kingdom of the Elements
Kdysi dávno bylo jedno království ukryto kouzlem, aby jej nikdo nenašel. Ale nebylo to jen tak ledajaké království, bylo to království Elementum (z latiny - živel).
Vládli mu čtyři vládci: vládce vzduchu, vládce vody, vládce země a vládce ohně. Každý znich ovládal živel, kterému vládl. Království bylo vždy přístupné i lidem, ale to jen do doby než jeden z vládců zemřel - vládce ohně.
Po jeho smrti nastoupil na trůn jeho prvorozený syn, který byl tak chtiví po moci, že vládnutí ohni, využil k vládnutí celému království a díky tomu, že byly ostatní vládci staří a slabí, nebojovali dlouho.
Naštěstí jeden ze šamanů království ukryl před lidmi, aby nebyli zotročeni nebo zabiti.
Během měsíce zemřeli i ostatní staří vládci a jejich synové se díky tomu konečně mohli bránit, ale válka bohužel trvá už několik staletí a pořád není u konce. Vládci úkol zvítězít předávali z generace na generaci a jelikož se za ta staletí zatím nikomu nepovedlo válku zastavit a nastolit mír, tak všem zbývá jediné, čekat a doufat, že jednoho dne se to povede.
Jenže stále se nenašel nikdo silnější, než oheň a jeho chtivost, vše pohltit. Až jednou se stalo něco zvláštního, něco, co se ještě nikdy nestalo. Vládci vody se na místo prvorozeného dítěte narodila dcera, místo syna. Pojmenovali ji Lotion (čti Lusion; z francouzštiny - Vodička).
Když se to vládce dozvěděl, věděl, že by to jeho dcera nejspíš nepřežila, protože byla dívka. Proto požádal svého bratra, aby jeho dceru vzal do země lidí a ochraňoval ji.
Po třech letech vládci dala manželka syna, který se začal učit a připravovat na převezmutí v budoucnu vlády.
Vládci ohni porodila manželka tři roky před narozením Lotion syna jménem Ardente (z italštiny - hořící).
Bratr vládce vody se s pomocí své manželky, která byla po svých předcích šamanka, vydal i s dcerou svého bratra do země lidí, kde ji ochraňují už sedmnáct let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"