The Kingdom of The Elements - 2.kapitola

22. listopadu 2010 v 23:14 | Elle
Art - The Kingdom of the Elements
Lotion (Lusion) - "Není vše, jak se zdá."
V pondělí jsme nakonec písemku stejně psali. Mám z ní, ale vyjimečně dobrý pocit. Bylo v ní hodně blbostí, ale i tak se nejspíš učitel slitoval. Třeba otázka - Jáký je váš nejoblíbenější film? Opravdu zvláštní, jakoby někdo tušil, že jsem se na tu písemku moc neučila.

Když jsem přišla ze školy, byla už tetička vyjimečně doma a volala strýčkovi ať co nejdříve dorazí. Nikdy jsem tetičku neviděla takhle rozrušenou. Skoro se klepala. Nechala jsem tetičku tetičkou a vyběhla jsem po schodech do svého pokoje. Zítra mi bude sedmnáct asi se strachuje, že pro mě nemá dárek, ale mě stačí, že strýčka s tetičkou mám. Nikdy jsem nechápala, proč strýček s tetičkou nikdy neměli děti. Říkala jsem si, že asi teta děti mít nemůže, a tak je ráda, že mají aspoň mě. Zaslechla jsem, jak strýček přišel domů a tetička na něj promluvila tak, že jsem nezaslechla ani písmenko. Přeběhla jsem pokoj, tak potichu, aby nikdo nezaslechl ani dřevo zapraskat, a ikdyž je to pod mou úroveň, vykoukla jsem z pokoje a přeběhla ke schodům a zaposlouchala se do jejich rozhovoru. "Brzy to začne... myslela jsem, že to přejdou a vše bude v pořádku, ale před hodinou přišel dopis, máme se vrátit." řekla tetička vyděšeným hlasem až bylo slyšet jak má slzy na krajíčku. Nahnalo mi to strach, až jsem z toho měla husí kůži. Najednou jako by mi cvaklo, když jsem uviděla obálku s roztrhlou pečetí, vážně byla to pečeť a na ní byl velice divný znak, nikdy jsem takový neviděla. Dál už jsem jen vnímala jak potichu běžím po schodech beru dopis, kabát, boty a utíkám ven pryč daleko odtud.
Skončila jsem někde až v centrál parku na Manhattanu, což je hodně daleko od Brooklynu, kde bydlím. Seděla jsme na lavičce a snažila se pořádně pochopit, co stálo v tom dopise, který jsem tetičce vzala. Dopis byl psaný nádherným, úhelnám písmem, jakým psali kdysi.

Můj milý bratře,

Velice mě mrzí, že Vás musím znovu požádat o laskavost, ale je to nevyhnutelné. Potřebuji, abyste se co nejdříve vrátili i s Lotion. Válka je v nejhorším, ale přišli jsme na něco, co jsme nevěděli. Potřebujeme, aby se vrátila Lotion. Je jediná, kdo by mohl zrušit válku, protože minulost se nejspíš opakuje.

S láskou tvůj bratr

V hlavě jsem měla jak po zásahu asteroidem. Nic jsem nechápala. Jedna má vnitřní půlka říkala 'Strýček měl pravdu.' a druhá říkala 'Co blázníš, tohle je určitě jen sen.' Jenže kdyby to byl sen proč jsem se sakra neprobouzela. A jestli měl strýček pravdu, tak proč mi ale tetička lhala. Nic jsem nechápala, byla jsem zmatená a potřebovala jsem někoho, kdo by mi vše vysvětlil a řekl : "Neboj všechno bude v pořádku."

Ardente - "Minulost je minulost, ne přítomnost."
Dnes jsem měl svou oblíbenou hodinu dějin. Hned, jak jsem vešel do knihovny, kterou máme v  našm paláci už po staletí, je to obrovitánská místnost, vyskoká aspoň šest metrů. Můj učitel vyšel ze skryté místnosti ukryté za spoustou knih. Opatrně si prohlédl místnost než vyšel ze své skrýše. Když zjistil že jsem v místnosti jen já přeběhnul místnost k nejbližšímu a největšímu stolu v místnosti a zavolal: "Ardente pojď sem honem. Na dnešek mám pro tebe překvapení."
Na jeho slova jsem reagoval rychle a to tak, že jsme přeběhl místnost k němu a hned jsem se dychtivě ptal: "Co pro mě máš za překvapení. Prosím řekni mi to."
Pokýval hlavou. Chvíli se přehraboval v lejstrech, co přinesl, až našel, co hledal a naklonil se ke mně, tak blízko a pošeptal mi to skoro do ucha. "Našel jsem jednoho šamana, co by dokázal přes kouzlo, o kterém jsem ti vyprávěl někoho dostat a souhlasil, že tě tam vezme, ale nejdříve tě na to připraví. Dá ti oblečení a řekne, co a jak máš dělat, aby ses tam neztratil. Je to jiný svět než ten náš ve kterém žiješ. Zítra tě za ním vezmu, a když rychle pochopíš, co dělat, budeš se tam moct vydat už pozítří, ale pozor budeš tam moct zůstat nanejvíš tři dny, víc ne. Déle bych tě krýt nezvládl." Kývl jsem hlavou na souhlas a byl tak nadšený, že jsem se nemohl dočkat zítřka.
1.kapitola -- 3.kapitola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciy Luciy | Web | 23. listopadu 2010 v 13:29 | Reagovat

super kapitola :D
na ten zítřek se těším s ním :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"