The Kingdom of the Elements - 1.kapitola

21. listopadu 2010 v 14:28 | Elle
Art - The Kingdom of the Elements
Lotion (Lusion) - "Je to tak zvláštní."
Toto ráno jsem se probudila se zvláštním pocitem. Byl víkend a já se cítila, jak kdyby byl začátek týdne. Bože. V pondělí píšeme písemku ze zeměpisu, pomyslela jsem si. Musím se na ní něco naučit, ale až zachvíli. Vymyslela jsem činnost, která bude zabíjet můj vzduch celý den, dokud mě neudusí. Po téhle myšlence jsem si řekla, že učení teda nechám na zítřek a do té doby naberu, co nejvíce vzduchu to půjde.

Oblékla jsem jsem se do ryflí, bílého trička s krátkám rukávem, mikinu takovou tu s kapucí a zipem, co vypadá trochu jako svetr v takové šedivé barvě a přes to všechno jsem si oblékla do poloviny stehen dlouhý kabát a na hlavu jsem si dala čepici. Normální čapku bez bambule jednobarevnou, co začíná v čtvrtině hlavy a obepíná celou hlavu dokola přes uši až k temenu hlavy.
Vběhla jsem do kuchyně a vzala si už z připraveného talíře do křupava opečený kousek toustového chleba jako topinku. Potřená už teplem rozteklím máslem. Podle teploty připravený asi tak před pěti minuty tetou.
Žiji s tetou a strýčkem v New Yourku. Bydlíme v jednom z řadových domků v Brooklynu. Své rodiče jsem nikdy nepoznala teta říká, že když jsem byla ještě malé miminko, tak umřeli při požáru našeho rodinného domku někde myslím v Georgii. Tetička se strýčkem si mě po té tragédii vzali do péče a od té doby žiji s nimi v New Yorku.
Jenže strýček mi zase jako malé holčičce vyprávěl že mý rodiče nezemřeli při požáru, ale stále žijí v začarovaném království jménem Elementum. Vyprávěl, že museli strýček a tetička spolu semnou utéct před zlým vládcem ohně a chránit mě. Protože vládce ohně byl silnější než sam můj otec, vládce vody. Spolu s vládcem země a vládcem vzduchu však byly na stejné úrovni a proto nemůže zatím válku nikdo ukončit. Lidé tam prý čekají na zázrak, kdy konečně bude nastolen mír.
Jenže já na pohádky už nevěřím jako když jsem byla malá a vím, že kouzla a čáry prostě neexistují. Strýček má prostě skvělou fantazii. Je spisovatel a tetička je doktorka.
S kouskem chleba v jedné ruce a s knihou v druhé ruce jsem vyběhla z domu přede dveře a sedla si na schody.
Chleba jsem si položila na knihu a z kapsy jsem vytáhla mp4ku a zandala si sluchátka do uší vzala chleba ukousla si kousek a otevřela jsem knihu na straně 126 a začetla se do děje.

Ardente - "Už mě to nebaví, ale musí."
V dnešním ranním souboji ještě za svítání jsem nad Sandrém vyhrál jako vždy a velice mě to potěšilo. Potřásli jsme si rukama a pospíchali na snídani.
Každý den mi přijde stejný a život mi přijde, tak nalajnovaný hlavně ten můj a né mnou, ale mým otcem. Očekává ode mne tolik, kolik nemohu splnit ani já. Potřeboval bych někoho ským bych si mohl normálně popovídat né jako sluha s pánem nebo supeř se soupeřem, ale jako rovnocenný proti rovnocennému jako přítel s přítelem. Něco takového jsem ve svém životě potřeboval a hlavně chtěl, ale neměl. Všichni mý přátelé, co jsem tedy aspoň trochu považoval za přátele byly mým služebnictvem. Vím, mluvím o nich jako o podřadných, ale oni by mě nikdy nepochopili jen by mi řekli, že bych měl být rád, že jsem kým jsem, protože oni takové štěstí neměli. Já jsme rád kým jsem, ale chtěl bych být sám sebou aspoň nachvíli. Asi bych byl radši, aby už válka skončila a byl mír, ale to asi nehrozí. Můj otec chce to, co chtěl ten jeho, a tak už po generace. Jenže já to nechci, ale nesmím to nikomu říct.
Domluvil jsem se se svým učitelem dějin, že mi bude čas od času vyprávět jaké to bylo kdysi, když byl ještě mír.
Pověděl mi o lidech, kteří nemají žádnou moc živlů, žijí jinak a nevedou, tak dlouhé války. Ale k nim do jejich světa se dostane jen ten, kdo má sebou nějakého šamana, který se dokáže přes staré šamanské kouzlo dostat. Žádný šaman to radši neriskuje je to velice staré kouzlo, které by ho mohlo zabít.
Říká se, že šamani tu jsou, protože ovládají pátý element a to ducha. Nikdo je, ale neviděl to někdy použít. Proto je těžké něco takového dokázat. Pak by možná po přidání na stranu vody, vzduchu a země byla možnost výtězství nad ohněm, jenže to by šamani museli chtít a mít opravdu pátý živel. Až moc se bojí a drží se daleko od války, co nejdál to jde a nezasahují.
Kdyby tu byla aspoň nějaká naděje, rád bych jí využil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"