I know who killed me - 1.kapitola

25. října 2010 v 20:06 | Elle
Art - I Know Who Killed Me
Jsem v místnosti se stlumeným světlem. Sedím na židly s pusu zalepenou izolepou a mám svázané ruce a nohy.
Zem je jakoby vlhká je slyšet pravidelné kapaní vody, cítím zvláštní zápach... je to něco... jakoby poblíž hořelo, ne v této místnosti, ale poblíž.
Zničeho nic se otevřely železné dveře na proti mě. Do místnosti vešel jeden muž, nikdy předtím jsem ho neviděla. Začala jsem se snažit přes pásku na něj mluvit, ale moc mi to nešlo.
Po chvíli promluvil, "Buď v klidu, zachvíli přijde".
Přestala jsem se snažit něco říct a začala jsem čekat, co se bude dít.
Po sto šedesáté čtvrté kapce přišli další dva jeden měl v ruce další židly. Postavil jí čelem ke mě a ten druhý si na ní sedl. Hned jsem ho poznala, byl to

Dorien Salt - lovec odměn jeden z nejlepších, ale patřil k temným lovcům. Já byla také lovec odměn patřila jsem, ale k těm světlým. Jaký je v tom rozdíl? Temní lovci odměn porušují skoro všechna pravidla, co jdou. Nespolupracují nikdy s policií mají své takzvané 'temné kontakty' a hlavně klidně zabijí. Světlý lovci odměn mají svá pravidla, která dodržují. S policií spolupracují většinou inkognito a není jim jedno koho zabijí. Tyto dvě strany se odjakživa nesnášely a bojovaly proti sobě.
Dorien poslal své gorily (bodygardy) pryč a sundal mi pásku. Já okamžitě začala křičet o pomoc. Křičela jsem asi tři minuty, když jsem si všimla, že jen sedí a kouká na mě a čeká až přestanu. Přestala jsem tedy křičet.
"Myslím, že ti asi došlo, že ti nikdo nepomůže, že tě tady nikdo neuslyší. Celá místnost je zvukotěsná." vysvětlil mi celou tu hroznou skutečnost."Takže si teď můžeme v klidu promluvit." řekl a já kívla.
"Co po mě chcete? Chcete mě použít jako návnadu ve válce nebo co?? Protože to byste měl vědět, že vám to nepomůže oni vám na to neskočí!" začala jsem na něj křičet.
"Mě nejde o návnadu, což také není špatný nápad, ale mě jde o informace." vyvrátil mé teorie a pokračoval, "Chci informace o všech členech vaší strany. Chci vědět, kdo je ten hlavní. Chci vědět, co na nás máte a co máte proti nám za zbraň a-" nestihl domluvit, protože jsem mu skočila do řeči.
"Nechcete toho nějak moc?? Necápu, co jste mým únosem sledoval. Já vám stejně nic neřeknu. Klidně mě zabijte, vím, že to děláte nejradši. Mučte mě, ale já vám nic neřeknu." nechala jsem zhasnout jeho naděje.
"Jak myslíš." řekl, zalepil mi pusu, vstal a třikrát zaklepal na dveře. Ze dveří vylezla gorila a přinesla stolek plný nějakých věcí, co byly přikryté nějakým hadrem. Stůl položil kousek odemne a odkryl hadr byly tam různé mučící nástroje.
Celý další proces se udál tak rychle a tak hrůzně, že se to nedá ani popsat. Potom jsem omdlela, bylo jim asi jasné, že už ze mě po tomhle stejně nic nedostanou a tak jeden vzal pistoli a zastřelil mě.

*****
Mé mrtvé tělo bylo hozené do řeky asi dvacet kilmetrů od místa, kde mě zabili. Voda mě vyplavila na druhém konci řeky. Našel mě až straší pár a zavolali na policii. Mého vraha však nikdy nenašli.
Zničeho nic jsem se probudila a zjistila, že jsem vpořádku. Naštěstí. Bohužel to tak úplná pravda nebyla. Chvíli mi sice trvalo, než jsem na to přišla, ale nakonec jsem zjistila, že všechny ty sny jako byl tenhle, jsou vzpomínky na můj minulý život. Tentokrát, ale vím to nejpodstatnější, kdo mě zabil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je výplod naší fantazie proto vás všechny upozorňujeme, že blog je chráněn autorským právem tzv. copyright. Nesmíte tu nic zkopírovat bez našeho svolení, a pokud svolíme, jen s odkazem na nás.

Link Us

"What fun two little liars under one roof. You're making it so easy. - A"